1/2

TECHART pro model 911

řada 997 generace 1 a 2

Modely 911 Carrera, Targa a GTS

360 ° individuality. Kola z lehké slitiny TECHART.
Originální kola TECHART ztělesňují konzistentní design a nenapodobitelný styl. Jako je klasické pětikopé kolo z lehké slitiny TECHART Formula. Je k dispozici ve velikostech 18, 19 a 20 palců pro vaše Porsche 911. Jeho elegantní plynulý tvar zahrnuje velké mezery mezi paprsky. To vede nejen k jasnému pohledu na brzdový systém, ale také k efektivnímu rozptylu tepla.

TECHART Formula II, sportovní vývoj klasiky, kombinuje lehčí váhu monobloku a závodní charakter multipartového stylu na 19 a 20 palcích. Všechna kola TECHART Formula II se dodávají s leštěným vnějším okrajem z nerezové oceli.

Jasné vyjádření sportovnosti: Kované kolo z lehké slitiny TECHART Formula III ve velikosti 19 a 20 palců s pěti dynamicky tvarovanými dvojitými paprsky. Obzvláště nízká hmotnost a výrazně snížená neodpružená hmotnost přímo vedou ke zvýšení jízdního výkonu.

TECHART Formula Race, lehké 20-ti palcové centrální zamykací kolo je k dispozici pro všechny modely 911, které podporují centrální zamykací zařízení. Bez ohledu na to, který ze čtyř typů kol si můžete vybrat, kromě atraktivních standardních barevných variant jsou všechna kola TECHART k dispozici v individuálně přizpůsobených vlastních barvách.

1/12

Modely 911 Turbo and GT2

Programy exteriérového designu TECHART pro modely Porsche 911 Turbo, 911 Turbo S a 911 GT2 jsou nejkrásnější kombinací nejvyšší funkční kvality, nejlepšího zpracování a perfektního designu. Technologie a umění. Okamžitě viditelné. Harmonické tvarování a elegantní detaily vyjadřují individualitu i respekt. - Respektujte vynikající design, který vaše Porsche již vlastní, a kterému TECHART dostává jedinečný charakter.

Design exteriéru vyrobený společností TECHART vždy sleduje funkční účel: vyvážený vynikající aerodynamický profil vašeho sportovního automobilu. A i tam, kde je funkční kvalita pro vnější vzhled neviditelná, je nedílnou součástí.

 

Všechny konstrukční části TECHART Aerokit I jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je karbon a odolný polyuretan-RIM.

Dokázali byste si někdy představit, že funkční design by mohl být tím, co se vám líbí?

1/12

Brožury produktů pro 911 řady 997