1/1

TECHART pro model Panamera

Série 970 generace 1 a 2

TECHART Grand GT

Program individualizace modelů Panamera, který v každém ohledu ztělesňuje typické hodnoty TECHART.

Vyznačuje se silným emocionálním designem a dynamickým tvarováním. Špičková technologie, promyšleně navržená pro nejvyšší kvalitu a perfektní použitelnost pro každodenní použití.

Nenapodobitelné GrandGT: charakteristická přední zástěra s integrovaným čelním rozbočovačem a velkými vzduchovými kanály. Bezproblémově integrovaný multifunkční denní světelný systém. Kapota aero motoru TECHART z karbonu s integrovanými výstupy vzduchu. Výrazné boční prahy a výrazná šířka těla, která přesahuje výrobní model o 42 mm (vpředu) a 84 mm (vzadu). Masivní zadní křídlo, které zajišťuje vynikající stabilitu při jízdě díky vyvážené aerodynamice. Unikátní zadní díl GrandGT se vzduchovými kanály a difuzorem. - To jsou jen některé z nezaměnitelných atributů, které představují skutečný TECHART GrandGT.

Jedna vlastnost GrandGT se však vztahuje na všechny autentické produkty TECHART.

TECHART je kvalita originálního vybavení.

 

Vnější obal GrandGT se skládá z kompozitu vyrobeného z polymeru vyztuženého uhlíkovými a skleněnými vlákny a součástí polyuretanového RIM. Směs materiálů, která se vyznačuje mimořádnou rozměrovou stabilitou, vysokou pevností a obzvláště nízkou hmotností. To je TECHART.

TECHART_GrandGT_ext_11
TECHART_GrandGT_ext_05 (1)
TECHART_070_int_25
TECHART_070_int_21

Brožury produktů pro modely Panamera  

TECHART_GrandGT_ext_24
T_GrandGT_ext_13